Jaunumi

Jaunumi

Rēzeknē atklāta vēl viena «E-kredīts» filiāle!

31/01/2017

Rēzeknē darbojas vēl viena «E-kredīts» filiāle; tā atrodas tirdzniecības centrā «Rimi» Galdnieku ielā 8, darba laiks - no pulksten 9 līdz 20, visi laipni gaidīti!

Jau kādu laiku atkal darbojamies Liepājā

10/01/2017

Liepājā atkal darbojas «E-kredīts» filiāle, tā atrodas tirdzniecības centrā «Rietumu centrs». Darba laiks ir no pulksten 8.00 līdz 20.00, visi laipni gaidīti!

Monētu kolekcijai iespējams pievienot vēl vienu jaunu - «Zeme»

23/12/2016

Īsi pirms svētkiem klajā nākusi vēl viena Latvijas Bankas īpašā monēta – unikāla veidola un tehniskā izpildījuma (veidota no caurspīdīga materiāla perlukora, ko apvij ārējs sudraba gredzens) 5 eiro kolekcijas monēta ar nosaukumu "Zeme". Jautājiet par to filiālēs vai zvaniet! Priecīgus svētkus!

Pēc jaunās patriotiskās monētas «Ziemassvētku kaujas» jautājiet filiālēs!

08/12/2016

Pavisam īsā laika periodā Latvijas Banka izdevusi jau ceturto (!) īpašo monētu - 5 eiro sudraba kolekcijas monētu "Ziemassvētku kaujas", kas ir veltījums Ziemassvētku kauju varoņiem – latviešu strēlniekiem – un viņu nemirstīgajam ieguldījumam nākamības vārdā.

Arī jauno kolekcijas monētu «Janis Rozentāls» iespējams rezervēt/pasūtīt filiālēs

25/11/2016

Šomēnes Latvijas Banka izdevusi jau trešo īpašo monētu, šoreiz 5 eiro sudraba kolekcijas monētu par godu latviešu izcilajam gleznotājam Janim Rozentālam 150 gadu jubilejā. Arī to, līdzīgi kā iepriekšējās, iespējams rezervēt un saņemt kādā no mūsu filiālēm.

Monētu kolekciju iespējams papildināt ar divām jaunām

15/11/2016

Novembrī uz valsts svētku laiku Latvijas Banka iepriecinājusi ar divām jaunām izlaistām monētām - pirmo 5 eiro zelta kolekcijas monētu "Zelta saktas. Ripsakta" un Vidzemei veltītu 2 eiro piemiņas monētu.

Par jaunajām monētām var interesēties filiālēs - ja nebūs uz vietas Jūsu apmeklētajā, tās iespējams rezervēt un pasūtīt ar piegādi.

Tagad mūsu filiālēs iespējams arī noformēt hipotekāro kredītu

01/05/2016

Tagad «E-Lats» un «E-kredīts» filiālēs ir iespējams saņemt arī hipotekāro kredītu Jūsu jaunās dzīvesvietas vai sapņu mājokļa iegādei.

Monēta «Pasaku monēta II. Eža kažociņš»

19/04/2016

Šodien, 19. aprīlī, klajā nākusi Latvijas Bankas jaunā 5 eiro sudraba kolekcijas monēta "Pasaku monēta II. Eža kažociņš", kas ir otrā kolekcijas monēta īpašā monētu sērijā, kas veltīta tautā iemīļotākajām un zīmīgākajām latviešu pasakām.