1
        

Kādēļ pirkt elektrotehniku «E-Lats» ir droši:

1. Visa prece tiek pārbaudīta divas reizes, to pieņemot un izliekot pārdošanā. Savukārt visiem telefonaparātiem gan pieņemšanas, gan pārdošanas brīdī vēl automātiski tiek pārbaudīts to identifikators jeb IMEI kods (līdzīgi kā cilvēkam ir personas kods, katram tālruņa aparātam ražotājs piešķir unikālu IMEI kodu) – tātad tiek pārbaudīta gan katra mobilā telefona, gan tā pārdevēja identitāte, kas nodrošina legālu izcelsmi. Uzņēmuma datorsistēmā ir pieejams to darbinieku saraksts, kuri preci ir pieņēmuši vai izlikuši pārdošanā. Tas ļauj nekavējoties veikt iekšējo kontroli pretenziju gadījumā.

2. Pasūtot preci internetā, tās garantijas laiks ir viens mēnesis, savukārt, pērkot uz vietas filiālē – 48 stundas jeb divas diennaktis, kad var nesteidzoties pārbaudīt, vai tā darbojas korekti.

3. Ja garantijas laikā tiek konstatētas kādas nepilnības vai defekti, preci var atgriezt filiālē (uzrādot čeku), par to saņemot atpakaļ naudu vai samainot pret citu līdzvērtīgā vērtībā.

4. Mēs uzskatām, ka pārdodam labas preces, tāpēc arī pēc garantijas laika beigām klients pēc palīdzības var vērsties jebkurā filiālē, un mūsu darbinieki būs pretimnākoši. Ja pircēju neapmierina kāda darbinieka risinājums, visas pretenzijas izskata uzņēmuma vadība. Turklāt, ja Jūsu ieteikums vai problēma palīdzēs uzlabot uzņēmuma darbu, saņemsiet balvu no www.zeltamedus.lv.

 

5. Gadā uzņēmums pārdod vairāk nekā 10 000 elektrotehnikas ierīču, kuras, saražojot no jauna, tiktu piesārņota daba. Tādēļ – kāpēc pārmaksāt par jaunām precēm, ja var iegādāties lietotu vai samainīt jau esošo pret mazlietotu, kas turklāt ir ērtāk un izdevīgāk!

 


Kāpēc pirkt «E-Lats» juvelierizstrādājumus ir droši?

1. Lielākā daļa juvelierizstrādājumi darināti vienā eksemplārā vai ražoti nelielā daudzumā, kas nodrošina to unikalitāti.

2. Uz visiem izstrādājumiem ir Latvijas vai citas Eiropas valsts proves zīmes, kas garantē dārgmetāla satura daudzumu juvelierizstrādājumos.

3. Ja izstrādājumos iestrādāti briljanti, tiem ir Latvijas Proves Biroja sertifikāts.

4. Ja klientam izstrādājums apnīk, tad, piemaksājot konkrētu summu (attiecīgi – tā brīža cenu par gramu), to var apmainīt pret citu juvelierizstrādājumu atbilstošā svarā un ar tādu pašu provi.

5. Uzņēmums savas darbības veikšanai ir saņēmis atļaujas vai licences Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, Datu valsts inspekcijā, Finanšu un kapitāla tirgus uzraudzības komisijā, Latvijas proves birojā un Valsts ieņēmumu dienestā.